CALVIN

Calvina si vybrala mladá slečna z Rakúska. Zamilovala sa doňho na prvý pohľad. Bude žiť v horách, čiže o pohyb nebude mať núdzu. Želám im veľa krásnych a veselých spoločných chvíľ. Calvinko si zaslúži milujúcu rodinu, je to zlatíčko :)

Po celý život som vyrastala v spoločnosti psích slečien, sučiek a ku psom som nemala vytvorený špecifický vzťah. Calvinko mi však otvoril srdce a svojou skvelou povahou si ma úplne získal ako aj každého, kto ho bližšie spoznal.
Je to úžasný, milý pes. 

Calvinko sa narodil 25.apríla 2016 ako jedno zo štyroch šteniatok vytúženho vrhu maminy Nelky a otca Arnieho.
Dostal zelený obojček.

 

Calvinkovi však osud zamiešal karty...Našiel sa istý zdravotný problém, ktorý je momentálne definitívne vyriešený. Je zdravý a má to aj na papieri od veterinárneho lekára!!! 

 
Z Calvinka vyrástol krásny, veľký zdravý psík. Je veselý, zvedavý a nezbedný ako všetci jeho rovesníci. Rád behá a hrá sa. Má základný výcvik a všetky základné očkovania plus očkovanie proti besnote a kotercovému kašľu. Je pravidelne odčervovaný. Čo by som vyzdvihla na jeho povahe, že je veľmi kontaktný a miluje mojkanie. 

Calvinko dostal druhú šancu na život, je to šťastné šteniatko. Hľadáme pre neho aktívnu rodinu, ktorá má rada prechádzky v prírode, považuje psíka za člena rodiny a nevadí mu jeho prítomnosť v domácnosti. 9 mesačný psík je stále šteňa v tele dospelého psa. Je to vidno na jeho pohyboch a veciach, ktoré vymýšľa. Má veľmi rád spoločnosť iných psíkov, je zvyknutý aj na kocúra, korytnačku a kanárika. Je to psík s veľmi dobrou povahou, nekonfliktný, milý a veľmi prítulný.
Calvinka tiež voláme Kevinko, Capenko, Vtierka, Mojkáčik, Bábo, Trdielko, Mijáčik, Zlatíčko, Hadička, Mišenko, Myšiačik... :))) má úžasnú povahu. 

Calvinko celej našej rodine veľmi prirástol k srdcu, ľúbime ho ale vieme, že prišiel čas nájsť mu novú, skvelú a milujúcu rodinu....

Kevinko so svojou maminkou Nelkou (vľavo) a starkou Airou (v pravo)